KONTAKTA OSS

Granflo Bygg AB

Gustavsgatan 26,
364 30 Åseda
info@granflobygg.se

växel 0474- 773070

 

Fakturor: Skickas som pdf till: faktura@granflobygg.se

Vi har även kontor i Växjö och Vetlanda

Smedjegatan 31                                            Älggatan 2       

352 46 Växjö                                                  Vetlanda

info@granflobygg.se

växel 0474- 773070

VI SOM JOBBAR HÄR

KONTOR

  • Jimmi Olsson

    Jimmi Olsson

    VD

    0474 -77 30 77

    jimmi@granflobygg.se

    Verkställande direktör samt ansvarig för marknad och försäljning. Har arbetat på Granflo Bygg sedan 2019

  • Andreas Edvardsson

    Andreas Edvardsson

    Kalkyl/Projektledare/Delägare

    0474 -77 30 72

    andreas@granflobygg.se

    Arbetar med försäljning, offert, kalkylering och projektledning. Har arbetat på Granflo Bygg sedan 2003.

  • Jörgen Rosenholm

    Jörgen Rosenholm

    Arbetschef/Platschef Växjö / Delägare

    0474 -77 30 74

    jorgen@granflobygg.se

    Arbetar som filialchef i Växjö samt som arbetschef för byggservice med utförande och planering i Åseda. Har arbetat på Granflo Bygg sedan 2001.

  • Ricky Nelson

    Ricky Nelson

    Projektledare

    0474-77 30 76

    ricky@granflobygg.se

    Arbetar som projektledare. Har varit anställd sedan 2007.

  • Calle Petersson

    Calle Petersson

    Ekonomi

    0474 -77 30 73

    calle@granflobygg.se

    Arbetar med ekonomi och fakturafrågor och har varit anställd sedan 2014.

  • Morgan Berglund

    Morgan Berglund

    Volymchef/Projektledare

    070 297 32 98

    morgan@granflobygg.se

    Arbetar som volymchef med ansvar för våra modulmontage samt som projektledare.

  • Emma Harnesk

    Emma Harnesk

    Projektör/Projektledare

    0474-77 30 75

    emma@granflobygg.se

    Arbetar främst med projektering och allt från bygglovshandlingar till relationshandlingar. Även projektledare. Har varit anställd sedan 2017.

  • Daniel Håkansson

    Daniel Håkansson

    Projektledare

    070 575 08 42

    daniel@granflobygg.se

    Arbetar främst som projektledare för industrihallar.

  • Christer Karlsson

    Christer Karlsson

    Kalkyl/Projektledare/Delägare

    0474-77 30 71

    christer@granflobygg.se

    Arbetar med försäljning, offert, kalkylering och projektledning Har jobbat på Granflo Bygg sedan 1998

  • Ulf Hördegård

    Ulf Hördegård

    Projektchef

    0474-77 30 78

    ulf@granflobygg.se

    Arbetar med personal- och projektplanering.

ARBETSPLATS